לוגו MAX

 

הצהרת נגישות MAX

מבוא

חברת נולדג' חרטה על דלגה את ערך שוויון הזכויות והנגישות לאנשים עם מוגבלות. בהתאם לכך, אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות ועל כן הושקעו משאבים רבים במטרה להתאים את השימוש באתר עבורם.

שימוש במודול נגישות אתרים

האתר מונגש באמצעות רכיב הנגשה של "נגיש בקליק". עשינו את מרב המאמצים על מנת שאתר זה יעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. 

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן גוגל "כרום", בדפדפנים אחרים יתכנו בעיות תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

עבור מי שאינו זקוק להנגשה- ניתן להעלים את אייקון ההנגשה מהאתר ע"י לחיצה על האייקון הפותח את תפריט הנגישות. לאחר מכן יש ללחוץ על "בטל נגישות".

מה בתפריט?

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן וקיימים דפים באתר אשר טרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

קיימים באתר דפים המפנים לקבלת מידע נוסף באמצעות קישורים לאתרים חיצוניים, אנו פועלים לקידום הנגשת תכנים אלו מול הגופים הרלוונטיים. אנו עושים את מירב המאמצים לקבל את המידע הפרסומי מבתי העסק בצורה נגישה וכן פועלים להנגשת חומרים אלו.

אנחנו רואים חשיבות רבה בהנגשת התוכן באתר לכל הפרטים באוכלוסייה. בימים אלו אנו מבצעים עבודות פיתוח על מנת לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, על מנת שכלל לקוחותינו יוכלו ליהנות משירותי האתר ומחווית קניה נגישה.

פרטי רכז/ת נגישות בחברה:

רכזת הנגשה - עדי זיני

היבטים משפטיים - עמית רונן
accessibility@k4a.co.il

 

תאריך עדכון אחרון 05/03/2019